Dřevěné zastřešení terasy

Pokud se rozhodujete, který materiál bude pro zastřešení vaší terasy nejvhodnější, nebojte se využít právě přírodní materiál . dřevo - dřevěné zastřešení terasy.

Dřevo je v dnešní době stále stále více využívaným materiálem a mnoho lidí ho využívá právě pro zastřešení terasy. Dřevo je totiž jako materiál velmi snadno dostupné, je velmi snadno zpracovatelné, je velmi příjemné jak na dotek, tak na pohled. Dřevo dodává zastřešení terasy lidskou tvář.

Pokud se rozhodujete, jaký materiál použít, můžete použít dub, buk, bříza, smrk, modřín, teak, bangkarai, massaranduba, ipe, kapur, bukit, cumaru, tatajuba, merbau a další. Mnoho z těchto dřevin se vyznačují specifickými vlastnostmi jako vysokou odolností proti povětrnostním podmínkám a hmyzu a delší životností.

Pozor byste však měli dát na povětrností podmínky, slunce, vodu a mráz - dřevo byste tak měli ošetřovat vhodnými prostředky. Získá tak svěží nádech a trvanlivost.

S dřevěným zastřešením terasy splynete s okolím. Dřevo působí velmi měkce a útulně, ukazuje přívětivou lidskou tvář. Dřevo doslova hřeje. Dřevo se hodí jak hned vedle domu, tak do vaší zahrady.