Montáž zastřešení terasy

Pokud si montáží zastřešení terasy nejste jistí, venáhejte nás kontaktovat a využít služeb specializované firmy. Máme bohaté zklušenosti s instalací a montáží zastřešení teras.

Pokud použijete dřevo jako materiál, u něj bude velmi často existovat riziko znehodnocení skrz dřevokazný hmyz nebo houbu. Proto je třeba dřevo povrchově chránit nátěry. Velmi často se využívají ochranné látky jako chemikálie, které ovšem mohou mít špatný vliv na lidský organismus.

Dřevo neustále pracuje, proto na něj působí postupem času jak klimatické faktory (voda, teplo, chlad), biologičtí škůdci (houby, plísně, dřevokazný hmyz) tak i lidé samotní - způsobem používání. 

Pokud je montáž provedena dobře, dřevěné zastřešení terasy vás okamžite okouzlí a bude působit přívětivým dojmem. Velkou výhodou dřeva je jeho barevnost a blízkost k přírodě. V kombinaci s dalšími prvky tak může dřevěné zastřčešení terasy působit opravdu skvěle.

Dřevo je přírodní materiál, který s sebou ale může díky tomu přinášet i řadu nevýhod. Jednou z nich jsou například třísky. Pokud je dřevo namáháno a vystaveno vnějším vlivům, múže dojít k jeho mechanickému poškození a povrchovým změnám.